Szkoła z pomysłem

Projekt: Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy
Projekt "Karta szkolna"
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wizyta Doradcy Zawodowego w Zespole Szkół w Głuchołazach

Wybrani uczniowie w zeszłym miesiącu brali udział w dwudniowym szkoleniu zawodowym w Nikwach. Prowadziliśmy wstępne rozmowy kwalifikacyjne, a także poznawialiśmy tajniki rynku pracy i zatrudnienia. Pod koniec wykładów zaprosiliśmy panią Agnieszkę Łabno do naszej szkoły. W środę mogliśmy gościć doradcę zawodowego. Skorzystaliśmy z komputerowego programu, który pomógł nam określić jaki zawód będzie dla nas odpowiedni. Najbardziej owocne okazały się rozmowy indywidualne. Każdy z uczestników tego projektu z pewnością poznał swoje umiejętności i poznał ścieżki zawodowe, które chce obrać. Dziękujemy, że mogliśmy wziąć udział w takim projekcie!