Bajkowe spotkanie Uczniów Zespołu Szkół z młodymi czytelnikami Świetlicy Socjoterapeutycznej.

Młodzież Zespołu Szkół rozpoczęła kolejny projekt czytelniczy  pod opieką mgr Marioli Śnieżek „Czytająca tęcza”.   W dniu 22.10.2015 r. odbyło się spotkanie z najmłodszymi , ale bardzo licznymi, czytelnikami w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Głuchołazach.

W pierwszej części spotkania uczniowie naszej szkoły Aneta  Burdzik, Agnieszka Grabowska, Kamila Ponikiewska, Ksenia Rutowicz, Natalia Żądło i Damian Dobrzycki,  czytali dzieciom  „Bajki z puentą”.  W drugiej części w ramach warsztatów plastycznych ”Moja zakładka do książki”, młodzi słuchacze zapełnili podobiznami  swoich bajkowych bohaterów  ozdobne zakładki. Przemiła atmosfera tego spotkania pozostanie na dlugo w pamięci wszystkich uczestników .