• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06
Ogłoszenie
Na naszą stronę został dodany certyfikat SSL. Jeżeli pojawi się jakikolwiek błąd prosimy o zgłasznie go wysyłając wiadomość na adres e-mail administratora: [email protected] Dziękujemy.

Zapraszamy do LO dla dorosłych

Zdjęcie użytkownika ZS Głuchołazy.

Procentowe wyniki matur w ZS

Wyniki matur – zdawalność

Technikum Zespół Szkół w Głuchołazach

Wynik

JĘZYK POLSKI 2017

100.0

JĘZYK ANGIELSKI 2017

100.0

MATEMATYKA 2017

75.0

 

 

 

 

Powiat

wynik

T

JĘZYK POLSKI 2017

97.2

T

JĘZYK ANGIELSKI 2017

93.0

T

MATEMATYKA 2017

69.8

 

 

Województwo

wynik

T

JĘZYK POLSKI 2017

96.3

T

JĘZYK ANGIELSKI 2017

90.8

T

MATEMATYKA 2017

75.8

 

Międzypokoleniowy Test Historyczny

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja głuchołaski Klub Seniora Wichrowe Wzgórze zorganizował Międzypokoleniowy Test Historyczny Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy historycznej oraz solidarności międzypokoleniowej. Wydarzenie odbyło się 4 maja 2017 roku w siedzibie Miejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Głuchołazach.

Czytaj więcej: Międzypokoleniowy Test Historyczny

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Trzyosobowa reprezentacja Zespołu Szkół - Natalia Godzic, Szymon Dubyk, Dawid Młynarczyk - wzięła udział w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej, który odbył się 16 czerwca w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Rolnik w Nysie. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Pozytywni - Klub Myśli Społecznej Inicjatywy w Nysie. Honorowy patronat nad konkursem objął europoseł Bogdan Zdrojewski.
   Pierwszy etap konkursu polegał na rozwiązaniu niełatwego testu wiedzy na temat Unii Europejskiej. Część druga sprowadzał się do przedstawienia zespołowo przygotowanej prezentacji multimedialnej na temat roli Unii Europejskiej w rozwoju powiatu nyskiego. Reprezentanci naszej szkoły stworzyli prezentację na temat transgranicznego projektu "Dziedzictwo Vincentego Priessnitza na pograniczu polsko-czeskim".
   Nagrodę główną - wycieczkę do siedziby Parlamentu Europejskiego - ufundował europoseł Zdrojewski. Uczniowie, którzy uplasowali się w pierwszej dziesiątce - także nasz reprezentant Szymon Dubyk - otrzymali wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe.
   Gratulujemy uczniom wiedzy. Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.

„INNOWATORIUM” - TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniach 05-09.06.2017 r. uczniowie technikum hotelarskiego i informatycznego wzięli udział w 5-dniowych warsztatach z zakresu zarządzania i ekonomii. Warsztaty prowadzone były przez doktorantów publicznych uczelni ekonomicznych: Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach i  we Wrocławiu. 

Czytaj więcej: „INNOWATORIUM” - TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.