Uroczystość pożegnania klas maturalnych

W dniu 29.04.2016 roku odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia nauki klas maturalnych 3lo i 4ti. Apel przygotowała klasa 3ti. W części oficjalnej padło wiele miłych i wzniosłych słów skierowanych do tegorocznych maturzystów.

Wielu uczniów odebrało nagrody i wyróżnienia za wyniki w nauce, działalność w samorządzie uczniowskim, w sporcie, konkursach przedmiotowych. Przedstawiciele klas kończących także podziękowali wszystkim nauczycielom i wychowawcom. Klasa 3ti wręczyła wszystkim absolwentom kwiaty i upominki życząc powodzenia na egzaminach maturalnych i w dalszej edukacji. W części artystycznej dziewczęta z klasy 1th i uczniowie 3ti przedstawili piękny montaż poezji, muzyki, śpiewu, tańca i kabaretu. Występujący artyści bardzo się postarali dostarczając wszystkim dużo wzruszeń i uśmiechu. Reakcje odbiorców mówiły same za siebie. Pożegnaliśmy maturzystów godnie i z przytupem. Żywimy nadzieję, że będą o nas pamiętali
i miło wspominali lata spędzone w murach Zespołu Szkół w Głuchołazach. „Do zobaczenia w dorosłym życiu…….”

Elżbiet Pyra