Sukces siatkarek

12.04.2016 roku drużyna siatkarek naszej szkoły w składzie:

Ponikiewska Kamila 3lo
Woś Monika 3lo
Kopeć Aleksandra 1th
Kowalska Klaudia 1th
Pazdur Oliwia 1th
Godzic Natalia 2th
Zebzda Magdalena 1zw
Sury Angelika 1zw
Kowalczyk Aleksandra 3lo
Kowalczyk Agata 3lo

Opiekun:E.Pyra

wzięła udział w turnieju Siatkówki Dziewcząt, który odbył  się w Liceum Ogólnokształcącym w Głuchołazach. Nasze reprezentantki  rywalizowały na parkiecie z drużynami dziewcząt z PG nr1 i 2 oraz LO. Uczennice rozegrały  trzy spotkania nie dając rywalkom cienia wątpliwości ,który zespół jest najlepiej przygotowany. Dziewczęta wygrały ze znaczną przewagą wszystkie spotkania nie tracąc ani jednego seta. Najlepszą zawodniczką turnieju w drużynie Zespołu Szkół  wybrano Monikę Woś.         

Serdecznie gratulujemy sukcesu wszystkim dziewczętom i już żałujemy, że w przyszłym roku w składzie reprezentacji szkoły zabraknie dziewcząt z 3lo.