Z wizytą w Nysie ...

W piątek 8 kwietnia uczniowie technikum hotelarskiego zgłębiali tajniki pracy dziennikarza w trakcie wizyty w Nysie.

Wycieczkę rozpoczęliśmy od spotkania z redaktorami "Faktów Nyskich". Dzięki ich uprzejmości zwiedziliśmy redakcję gazety oraz poznaliśmy atuty i ciemne strony pracy dziennikarza prasowego.

 

Następnie po spotkaniu z zespołem "Faktów Nyskich " udaliśmy się  do siedziby radia "Nysa FM". Dziennikarze radiowi również odpowiedzieli na nasze pytania, a także przygotowali dla nas nie lada niespodziankę - występ na antenie! Trema dała się we znaki, niemniej jednak skorzystaliśmy z okazji i postawiliśmy pierwsze kroki ku karierze dziennikarskiej. Serdecznie dziękujemy za sporą dawkę pozytywnych wrażeń.

Wycieczkę zorganizowały mgr Małgorzata Nastasowska oraz mgr Marta Śnieżek.