Giełda zawodów

Już po raz drugi w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Głuchołazach odbyła się Giełda Zawodów. Zespół Szkół w Głuchołazach był jedną z zaproszonych szkół.

Uczniowie klasy technikum informatycznego z opiekunem panem Piotrem Gachem przygotowali stanowiska komputerowe, na których gimnazjaliści mogli zagrać na przygotowanych przez nich planszach. Dziewczyny z klasy technikum hotelarskiego częstowały gimnazjalistów ciastem i rozdawały ulotki. Nie zabrakło również przedstawicieli szkoły zawodowej, uczennice klasy 1ZW i 3ZW czesały gimnazjalistów, pokazując w ten sposób czego mogą nauczyć się na praktykach. Ksenia Rutowicz i Mateusz Zawiślak razem z panem Jackiem Marcinkowskim prezentowali ofertę edukacyjną i walory naszej szkoły podczas czasu dla nas przeznaczonego. Giełda miała na celu przedstawienie oferty edukacyjnej szkoły na rok szkolny 2016/2017 aby ułatwić gimnazjalistą wybór drogi kształcenia. Spotkanie przebiegło w milej atmosferze, więcej o tym co się działo w galerii.