Studniówkowy czar

Dnia 30 stycznia 2016r. w ośrodku Max w Jarnołtówku odbyła się studniówka klasy 3LO i 4TI z Zespołu Szkół w Głuchołazach.

Uroczystość rozpoczęliśmy powitaniem zaproszonych gości, a potem nastąpił dla wszystkich wielki czas czyli polonez. Każdy z nas był bardzo zestresowany, lecz siła i odwaga pokonała strach a polonez wyszedł świetnie. Po wszystkim podziękowaliśmy naszej Pani Dyrektor Marzenie Grubiak za naukę i wielką cierpliwość podczas przygotowania tak ważnego tańca. Wręczyliśmy bukiety kwiatów rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji studniówki, a także wychowawcą naszych klas. Po części oficjalnej usiedliśmy do stołów, zjedliśmy obiad i zaczęła się zabawa, którą prowadził nasz DJ Dawid Brzozowski. Całą uroczystość uwieczniliśmy na pamiątkowych zdjęciach i filmie. Około 23.00 na sali pojawił się piękny tort. Pani Dyrektor, wychowawca klasy 3LO Pani Marta Śnieżek oraz przewodniczący klas uroczyście pokroili tort, był pyszny. Później był jeszcze przerywnik wspomnień, przygotowany przez nasze koleżanki. Jak przystało na klasę z rozszerzonym angielskim było też przedstawienie w tym języku. Pogoda dopisała, więc udała się kolejna atrakcja, puściliśmy lampiony szczęścia, które na pewno przyniosą nam je na maturę. Zabawa była wspaniała jak przystało na prawdziwy bal do rana.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom Zespołu Szkół w Głuchołazach, którzy zaszczycili nas swoją obecnością - DZIĘKUJEMY