OSTRA STRZELANINA W ZESPOLE SZKÓŁ !

3 i 4 lutego w Zespole Szkół w Głuchołazach już po raz czwarty odbył się turniej  kultowej gry komputerowej Counter Strike 1.6. Dziewięć pięcioosobowych drużyn zmagało się w pasjonujących potyczkach. Wirtualny trup ścielił się gęsto, a emocje uczestników sięgały zenitu.

Zawody rozpoczęły się od powitania wszystkich uczestników przez dyrekcję szkoły i organizatorów. Na rozgrywki  zgłosili się uczniowie wielu szkół  m.in.  nyskiego  „Rolnika”, „Mechanika”, nie zabrakło oczywiście przedstawicieli głuchołaskich gimnazjów, LO, oraz Zespołu Szkół.

Turniej odbywał się w tzw. systemie „rosyjskim” czyli do dwóch przegranych meczów.

W duchu fair play drużyny walczyły się ze sobą stosując najróżniejsze taktyki. Były krzyki, były gorące emocje, ogólnie mnóstwo dobrej zabawy, a zmagania uprzyjemnił  zawodnikom słodki catering.

W turnieju wzięły udział drużyny: BANIURA, SUPERLUX, PROGRAM NAPRAWCZY, SUCKMYBULLETS, DRUŻYNA PIERŚCIENIE, SPORTOWE ŚWIRKI, BABECZKA, THEKILERZ, NIEUSTRASZENI.

Pierwsze trzy miejsca premiowane były nagrodami w postaci gadżetów elektronicznych.

Triumfowali:

I miejsce  -  SUCKMYBULLETS  w składzie : Piotr Mazur, Damian Maślonkowicz, Jan Świeca, Przemysław Wach, i Przemysław Krzeszowski

II miejsce  -  PORTOWE ŚWIRKI w składzie :  Szymon Siwiec , Jakub Glombica, Szymon Popera, Michał Szykuła, Jakub Zunel

III miejsce  -  BANIURA w składzie : Aleks Lemański, Jakub Zelek, Konrad Bukała, Szymon Łupkowski, Krzysztof Krawczyk

 

W imieniu organizatorów  pana Macieja Grubiaka  i  pana Piotra Gacha dziękujemy wszystkim uczestnikom za dwudniową rywalizację i miłą zabawę, zapraszając ponownie na kolejne turnieje.