Dzień Babci i Dzień Dziadka

Z okazji zbliżających się Dnia Babci i Dnia Dziadka uczniowie klasy II Tih oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali w dniu 20 stycznia spotkanie seniorów. Impreza odbyła się w głuchołaskim Klubie Seniora, mieszczącym się w budynku Miejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Wieniawskiego. 

     We współpracy z Miejską Radą Seniorów przygotowaliśmy plan spotkania, który przewidywał przede wszystkim podróż do krainy baśni i radości. Przewodnikami byli uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 1, którzy pod kierunkiem wychowawczyni mgr Władysławy Migały przygotowali inscenizację baśni "Kopciuszek". Spotkanie uświetnił ponadto występ "Taniec Bollywood", w wykonaniu uczennic pani mgr Migały. W międzyczasie delektowaliśmy się wypiekami przygotowanymi przez uczennice technikum. Frekwencja dopisała, a spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych.