Podsumowanie Sezonu w KTK Ktukol – 2015.

Dnia 12 grudnia 2015 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Głuchołazach. odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane przez  KTK „KTUKOL”.

Podczas uroczystości zostały wręczone Odznaki Turystyczne. Zarząd Klubu KTK „KTUKOL” – Głuchołazy podziękował  za wsparcie wielu zadań związanych z działalnością promującą kolarstwo i turystykę rowerową w środowisku dzieci i młodzieży Miasta i Gminy Głuchołazy w 2015.  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Uroczystość swoją obecnością uświetniło wielu zaproszonych gości, którzy za uzyskane wyniki sportowe i turystyczne, wręczyli członkom klubu KTK KTUKOL liczne wyróżnienia, dyplomy oraz puchary.

Nagrody i wyróżnienia odebrane zostały z rąk: : Burmistrza Głuchołaz - Pana Edwarda Szupryczyńskiego, Pana Stanisława Szula - Przewodniczącego Rady Miejskiej, Pana Andrzeja Tokarza - Przewodniczącego Komisji Turystyki, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego, Pana Jerzego Chmiela – Prezesa Oddziału PTTK w Głuchołazach, Pana Marka Szymanowskiego - Kierownika Głuchołaskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Pana Michała Raczyńskiego - Przewodniczącego  Regionalnej Kom. Tur. Kol. w Opolu, Pana Jacka Kanarskiego oraz Grzegorza Gunię -Radnych Powiatu Nyskiego.

 

                                                                                              Paweł Joachimiak