Szkoła z pomysłem

3.png
Projekt: Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy
4.jpg
Projekt "Karta szkolna"
5.png
6.jpg
7.jpg
8.jpg
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Akcja Wielkanocna paczka w Zespole Szkół.

Okres przedświąteczny ponownie zmobilizował nas do działania na rzecz mieszkańców naszej gminy. Po sukcesie akcji Świąteczna paczka, zorganizowanej w grudniu, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Głuchołazach zaproponował uczniom oraz nauczycielom przygotowanie kolejnych podarunków - tym razem z okazji Świąt Wielkanocnych. I ponownie społeczność naszej szkoły nie zawiodła!

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli oraz uczniów, udało nam się przygotować 10 ogromnych paczek, które w przedświąteczną środę dostarczyliśmy do siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów naszej szkoły, a także członkom Młodzieżowej Rady Miejskiej za zaangażowanie i wsparcie. Dzięki naszej współpracy sprawiliśmy nie lada niespodziankę obdarowanym, czego wyrazem jedno z podziękowań, które otrzymaliśmy: M. N.