Szkoła z pomysłem

3.png
Projekt: Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy
4.jpg
Projekt "Karta szkolna"
5.png
6.jpg
7.jpg
8.jpg
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Pierwszy dzień wiosny na sportowo w ZS.

Dnia 23 marca w Zespole Szkół zorganizowany został przez Samorząd Uczniowski międzyklasowy turniej piłki siatkowej z okazji pierwszego dnia wiosny.

Na placu boju stawiło się 6 zespołów, zostało rozegranych łącznie 15 meczów (każda drużyna rozegrała 5 spotkań). W zaciętym finale zmierzyły się dwie klasy z najlepszym bilansem. Drużyny rywalizujące o miano zwycięzcy stoczyły zacięte 3 sety. Mecz obfitował w emocje i momentami przypominał starcie o olimpijskie złoto. W ostatecznym rozrachunku zwycięzcą turnieju została klasa 2 TI, triumfując nad pierwszym zespołem klasy 1 TIH. Trzecie miejsce przypadło klasie 4 TI. Do podium niewiele zabrakło klasie 3 Technikum Informatycznego. Ostatnie lokaty tj. piąta oraz szósta przypadły kolejno klasom 1 ZW i 1 TIH (II drużyna).

Końcowy bilans drużyn: (miejsce, klasa, wygrane sety, przegrane sety)
1. 2TI 6-2
2. 1TIHa 5-3
3. 4TI 3-2
4. 3TI 2-3
5. 1ZW 2-3
6. 1TIHb 0-5

Piotr Mazur, klasa II Ti