Uwaga konkurs!!!

konkursfot

Regulamin konkursu:

Regulamin konkursu fotograficznego „Wakacje w obiektywie uczniów Zespołu Szkół w Głuchołazach”, ogłoszonego dnia 1 września 2021 roku:

1. W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie Zespołu Szkół w Głuchołazach.

2. Można zgłosić tylko 1 zdjęcie swojego autorstwa.

3. Zdjęcie nie może być fotomontażem.

4. Zdjęcia konkursowe przesyłamy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Zgłoszenie konkursowe musi zawierać dane autora, tj. imię i nazwisko, oraz informację o miejscu wykonania fotografii.

6. Zdjęcia można zgłaszać do 1 października 2021.

7. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, a ogłoszenie wyników nastąpi 14 października 2021 r.

8. Jury zastrzega sobie prawo do ostatecznego rozstrzygania wszelkich sporów i wątpliwości.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w szczególnych sytuacjach.

10. Fotografie niespełniające warunków regulaminu nie będą poddawane ocenie.

11. Autor wyraża zgodę na publikację zdjęcia na portalu społecznościowym oraz stronie internetowej Zespołu Szkół w Głuchołazach.

12. Nagrodą główną w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez Annę Prościak.

13. Wysłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z uznaniem regulaminu i akceptacją następującego oświadczenia: Niniejszym oświadczam, że: – zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i bez zastrzeżeń akceptuje wszystkie jego warunki, – jestem autorem nadesłanej fotografii i posiadam do niej nieograniczone prawa autorskie i majątkowe bez udziału osób trzecich, – uzyskałem zgodę osób, których wizerunki utrwalono na fotografii, na ich wykonanie oraz zgodę na wykorzystanie tych wizerunków w zakresie Konkursu oraz w innych celach promocyjno-reklamowych. – wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpień 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami).

14. Wszelkie wątpliwości związane z konkursem można przesyłać w formie mailowej na adres poczty Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół w Głuchołazach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.