• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Egzaminy poprawkowe -sierpień 2019

Harmonogram egzaminów poprawkowych- sierpień 2019

 

MATEMATYKA- 26.08.2019-9.00

PRZEWODNICZĄCY: mgr  M. Śnieżek

Egzaminator:mgr A.Brych

Członek:mgr A.Sadlej

JĘZYK POLSKI-26.08.2019-9.00

PRZEWODNICZĄCY: mgr  M. Grubiak

Egzaminator:mgr M.Nastasowska

Członek:mgr  M.Satora

PRACOWNIA LOKALNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH-26.08.2019-12.00

PRZEWODNICZĄCY: mgr  M. Grubiak

Egzaminator:mgr J.Barczewska

Członek:mgr  P.Gach

 

JĘZYK NIEMIECKI-27.08.2019-9.00

PRZEWODNICZĄCY: mgr  M. Śnieżek

Egzaminator:mgr M.Kubowicz

Członek:mgr  J.Marcinkowski

WITRYNY I APLIKACJE KOMUTEROWE-28.08.2019-9.00

PRZEWODNICZĄCY: mgr  M. Śnieżek

Egzaminator:mgr  A.Sadlej

Członek:mgr  P.Gach

SYSTEMY OPERACYJNE-28.08.2019-9.00.

PRZEWODNICZĄCY: mgr  M. Śnieżek

Egzaminator:mgr  J.Barczewska

Członek:mgr  P.Gach

HISTORIA-28.08.2019-9.00

PRZEWODNICZĄCY: mgr  M. Grubiak

Egzaminator:mgr  M.Nastasowska

Członek:mgr  M.Satora

Wolontariat uczniów Zespołu Szkół

16 maja uczniowie Zespołu Szkół Nikola Seretna, Oliwia Cempel, Zuzanna Siwiec, Alicja Ledwoń, Agnieszka Smętek, Aleksandra Otta, Aleksandra Rupala, Natalia Zwardoń, Natalia Drożdżyńska i Adrian Kurkowski pod opieką nauczyciela bibliotekarza Marioli Śnieżek oraz pedagoga Izabeli Kurowskiej wzięli udział w wolontariacie na rzecz Centrum Kultury im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach. Celem było zainteresowanie mieszkańców naszego miasta poprzez bezpośrednią rozmowę oraz wydrukowane informacje, wzięciem udziału w głosowaniu na Budżet Obywatelski, a w szczególności na Projekt nr 1 związany z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną. Młodzież naszej szkoły doskonale wywiązała się z powierzonego zadania.

Czytaj więcej: Wolontariat uczniów Zespołu Szkół

Z wizytą na Litwie

W dniach 30 maja – 2 czerwca 2019r. delegacja Zespołu Szkół w Głuchołazach, w składzie mgr Marzena Grubiak, mgr Marta Śnieżek, mgr Piotr Gach uczestniczyła w wycieczce na Litwę. Pomysłodawcą i organizatorem wyjazdu był pan Zdzisław Baran, Sekretarz Powiatu Nyskiego, a głównym celem było nawiązanie współpracy ze szkołą w Butrymańcach. 
Dzięki uprzejmości pani dyrektor Gimnazjum im. Anny Krepsztul w Butrymańcach, poznaliśmy funkcjonowanie polskiej szkoły na Litwie, problemy ale i sukcesy. Było to również wspaniała lekcja patriotyzmu, dzieci i młodzież ucząca się w szkole przygotowała piękną uroczystość, w której mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Dzięki uprzejmości nauczyciela historii poznaliśmy wzruszającą historię patronki szkoły litewskiej malarki polskiego pochodzenia – pani Anny Krepsztul oraz wiele ciekawych miejsc w okolicznych miejscowościach. W kolejnym dniu zwiedziliśmy Wilno, Troki, Druskiewniki, wiele ciekawych zabytków było wspaniałą powtórką z polskiej historii i literatury.
Po kilku dniach spędzonych na Litwie słowa Adama Mickiewicza, nabierają zupełnie nowego znaczenia.
„Litwa, śliczna to kraina,
Piękne rzeki, bujne lasy,
Łąki kwieciem haftowane,
Łany, sioła dziwnej krasy.
Lud pobożny i poczciwy
Zamieszkuje ziemię ową,
Słynie męstwem i stałością
I dobrocią narodową.”
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie którego doświadczyliśmy, myślę że nasze spotkanie zaowocuje współpracą. Zapraszamy do galerii zdjęć i filmik z pozdrowieniami od pani dyrektor szkoły na Litwie.
https://www.facebook.com/ZsGlucholazy/videos/589330698220735/

Uczniowie Zespołu Szkół z "Wesołymi zwierzątkami" u Przedszkolaków.

   W ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom związanego z akcją "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"  uczniowie Zespołu Szkół: Oliwia Cempel, Monika Kulig, Izabela Ludwiniak, Aleksandra Rupala, Zuzanna Siwiec, Wojciech Jankowicz i Dominik Gitlarz pod opieką nauczyciela-bibliotekarza Marioli Śnieżek odwiedzili 4 czerwca przedszkolaki w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Głuchołazach.Czytaniem zostały objęte trzy grupy dzieci "Delfinki", "Kotki", "Żabki". Bajki i wierszyki przedstawiały mniej lub bardziej znane zwierzęta. Każdy przedszkolak otrzymał kolorowankę, na której mógł odnaleźć bohaterów przedstawionych utworów. Nie mogło również zabraknąć wspólnej zabawy przedszkolaków z ich starszymi koleżankami i kolegami.To bardzo miłe spotkanie jest kontynuacją wielu poprzednich projektów bibliotecznych w tym przedszkolu.

Czytaj więcej: Uczniowie Zespołu Szkół z "Wesołymi zwierzątkami" u Przedszkolaków.

Prezentacja projektu "Ujarzmiamy drony"Realizacja projektu dobiegła końca i trudno w to uwierzyć. Dopiero wybieraliśmy drona, planowaliśmy wycieczka, czekaliśmy, aż skończy się zima  i zazielenią drzewa. Szybko zleciało. Prezentujemy Wam nasz filmik promocyjny. Myślę, że po wakacjach znowu uruchomimy drona i wymyślimy kolejne działania. Bardzo dziękuję uczniom i absolwentom: Agatce Frankiewicz, Łukaszowi Łodzianie, Olgierdowi Czerpakowi, Wiktorii Bogdanowicz, Natalii Drożdżyńskiej, Gracjanowi Sobuckiemu, Krystianowi Sikorze, Dominkowi Gitlarzowi, Jonatanowi Ptaś i szczegolne podziękowania dla Mateusza Wroblewskiego. Dzięki, pozdrawiam Joanna Barczewska :)
  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.