• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Nyski Festiwal Nauki

Dnia 27 września 2018r., kolejny raz wzięliśmy udział w Nyskim Festiwalu Nauki, który organizowany jest przez PWSZ w Nysie. W tym roku byli to uczniowie klasy 2TIH i 3TIH. Młodzież technikum informatycznego odwiedziła Instytut Informatyki, gdzie odbył się wykład na temat Nowoczesnych sieci komputerowych, a następnie   zajęcia warsztatowe dotyczące programowania. Grupa hotelarska rozpoczęła wycieczkę w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie. Młodzież poznała zasady funkcjonowania urzędu, a następnie tajniki pisania CV i listu motywacyjnego. Kolejne były krótkie ale interesujące zajęcia w Instytucie Dietetyki, które dotyczyły świadomego wyboru produktów żywnościowych oraz zawartości i roli tłuszczu w naszym organizmie. Na zakończenie udaliśmy się do Powiatowego Muzeum w Nysie, gdzie oglądaliśmy wystawę fotograficzną Śladami historii, a następnie odbyliśmy zajęcia warsztatowe z fotografem.
Marta Śnieżek
  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.