• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Rajd Pierwszaka

Piękną polską jesień uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół powitali tradycyjnym Rajdem Pierwszaka. W poniedziałkowy poranek, 1 października, uczniowie klasy I tih oraz I zw wraz z opiekunami wyruszyli na spacer pełen niespodzianek do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Pokrzywnej.
     Na trasie młodzież musiała zmierzyć się z zabawnymi zadaniami przygotowanymi przez uczniów klasy II technikum. Spacer urozmaiciły zatem śpiewy, strzelanie do celu, rowerowy slalom, sprawdzian z przygotowania do prowadzenia gospodarstwa domowego oraz inne niebanalne konkurencje "z przymrużeniem oka".
     Pierwszoklasiści sprostali przygotowanym konkurencjom, a najsprytniejsi okazali się być uczniowie grupy hotelarskiej klasy I technikum i to oni wygrali słodki poczęstunek. Nagrodą za brawurowy przemarsz ponad 11 km był wspólny posiłek przy ognisku w pięknej górskiej scenerii Pokrzywnej.
    Aby tradycji stało się zadość - kolejny Rajd Pierwszaka już za rok! 

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.