• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Wycieczka dydaktyczna do Pokrzywnej

W dniu 19 września uczniowie klas technikum hotelarskiego korzystając z pięknej pogody udali się na pieszą wycieczkę do Pokrzywnej. Pokonując kolejne kilometry obserwowaliśmy okolicę, zwracając uwagę na ciekawostki przyrodniczo, krajobrazowe. Celem naszej wędrówki było Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pokrzywnej, gdzie dzięki uprzejmości Pani Aleksandry Bukały, która tam pracuje, poznaliśmy zasady funkcjonowania schroniska młodzieżowego, wymagania co do wyposażenia, regulamin, dokumentację i wiele innych ciekawostek . Dodatkowo Pani Ola w opowiedziała o okolicy, zwracając uwagę rezerwaty, ścieżki czy szlaki wyznaczone w Górach Opawskich.  Wycieczka była kolejnym etapem realizacji projektu Poznajemy okolicę. 

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.